Одесса

Одеса поєднує в собі непоєднуване. Курортне місто з легковажною, майже анекдотичною славою.

суббота, 15 мая 2010 г.

Одеський «Чорноморець» вилетів у Першу лігу (фото)

Втративши два важливих очки в матчі з луганською «Зорею», одеський «Чорноморець» посів передостанню сходинку в турнірній таблиці і вилетів в Першу лігу.

У заключному турі Чемпіонату України з футболу одеситам треба було виграти в одного з аутсайдерів Прем'єр-ліги - «Зорі».

011

Але з самого початку матчу гра в одеситів не пішла, вже в середині першого тайму вони пропустили перший гол. Відмінний удар з меж штрафного майданчика виконав півзахисник луганчан Микита Каменюка. Мляві спроби атак «Чорноморця» не приносили гостроти до воріт суперника. Не допомагала і активна підтримка вболівальників.

02

трибуна фанатів «Чорноморця»

0:1 після першого тайму. На перерву команди йшли під гучне обурення уболівальників.

- Фу-у-у, - гулом розносилося по стадіону. - Ганьба! Перша ліга! - Скандували окремі трибуни. Жменька фанів «Зорі» не в міру була активна в порожньому секторі для гостей.

03

фанів «Зорі» можна було порахувати на пальцях

У другому таймі одесити робили рідкісні випади до воріт суперника. Одним з кращих в центральній частині поля був капітан команди Владислав Ващук.

04

капітан «Чорноморця» Владислав Ващук

Але відверто слабка гра нападників «Чорноморця» та надійні руки воротаря гостей - одесита Ігоря Шуховцева - не дозволяли зрівняти рахунок.

05

одесит Ігор Шуховцев цього разу зіграв на боці гостей

У середині другого тайму гру одеситів спробували підсилити вийшли на заміну Діденко і Левіга. Але особливої гостроти грі команди вони не додали.

06

тренер одеситів Андрій Баль схвильований не на жарт

Диктор по стадіону оголосив, що прямий конкурент одеситів у боротьбі за виживання у Прем'єр-лізі, кіровоградський «Кривбас» виграє у «Закарпаття». Тепер «Чорноморець» могла врятувати тільки перемога. За 4 хвилини до кінця матчу одна з замін спрацювала, Анатолій Діденко замкнув довгу багатоходівку і забив гол. 1:1 - з'явилася надія. В останні хвилини матчу моряки спробували штурмом взяти ворота суперника, але нічого по-справжньому гострого так і не створили.

07

радість одеських уболівальників виявилася не довгої

08

сутичка біля воріт «Зорі» на останніх хвилинах матчу

1:1, «Чорноморець» не зміг набрати необхідні очки, пропустив вперед «Кривбас» і вилетів в Першу лігу.

- Якщо завдання не виконано, всю провину я беру на себе, - сказав після матчу тренер одеситів Андрій Баль.

Головними причинами невдачі він назвав нестачу в колективі свіжих кадрів.

- Вони ж не помінялися. Не було грошей набути нових. Взяли тих, яких можна було взяти без грошей, - сумно підвів риску під провальним сезоном наставник.

Тренер «Зорі» Анатолій Чанцев розвіяв чутки, що ходили перед матчем про те, що луганчани зіллють гру:

- Нашу команду теж підігріла інформація в інтернеті, що ми, як би, здамо цю гру. Мені приємно, що ми показали, що наша команда чесно грає у футбол.

09

розчаровані вболівальники «Чорноморця» залишають стадіон

10

чи буде ходити на матчі «Чорноморця» у Першій лізі його відданий вболівальник Микола Скорик?