Одесса

Одеса поєднує в собі непоєднуване. Курортне місто з легковажною, майже анекдотичною славою.

суббота, 29 мая 2010 г.

Одеський боксер став Чемпіоном України

Олімпійський чемпіон, чемпіон Європи та світу з боксу Василь Ломаченко завоював золоту медаль на Чемпіонаті України з боксу.

Чемпіонат України з боксу завершився в Сумах 14 лютого поточного року і став відбірковим турніром Чемпіонату Європи, який відбудеться в червні цього року в Москві.

У цілому за перемогу в різних вагових категоріях змагалися понад 260 спортсменів.

За словами організаторів, ці змагання з точки зору організації стали кращими за час незалежності України і були дуже представницькими: у них взяли участь всі найсильніші боксери України, в тому числі і кращий боксер України минулого року Василь Ломаченко.

В особистому заліку «золото» чемпіонату вибороли Денис Шкарубо з Харкова (вагова категорія до 48 кг), Артем Далакян з Донецької області (до 51 кг), Георгій Чигаєв зі Львівської області (до 54 кг), Олег Малиновський з Києва (до 57 кг), Василь Ломаченко з Одеської області (до 60 кг), Олександр Ключко з Миколаєва (до 64 кг), сумчанин Тарас Шелестюк (до 69 кг), Сергій Дерев'янченко з Миколаєва (до 75 кг), харків'янин Олександр Гвоздик (до 81 кг), а також кримчанин Олександр Усик (до 91 кг) та Роман Капітоненко з Київської області в суперважкій ваговій категорії понад 91 кг.

Першість у командному заліку здобула збірна команда Миколаївської області. Другими стали спортсмени Харківської області, а третє командне місце розділили боксери Донецької та Вінницької областей.